Odpuzovač koček - postřik proti kočkám 500 ml

Odpuzovač koček - účinný postřik proti kočkám s dlohým účinkem - 500 ml.

199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: ART02798
Odpuzovač koček - postřik proti kočkám 500 ml
nakocky
Akce

Detailní popis produktu

Odpuzovač koček - účinný postřik proti kočkám s dlohým účinkem - 500 ml.

Přírodní repelent (sprej) na odpuzování koček. Jeho vůně je pro kočky nepříjemná a kočku tato jemná vůně velmi odpuzuje. Přípravek je určen výhradně pro použití ve volném prostoru. Biocid. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Přípravek (k okamžitému použití) nastříkejte všude tam, kam nechcete, aby Vaše kočka chodila. Sprej aplikujte například na domovní zdi, dveře, ploty, stromy, keře, rostliny, skalky nebo záhony. Obsažené látky účinkují velmi rychle a dlouhodobě. Přípravek je založen na přírodní bázi.

Odpuzovač koček působí tak intenzivně, že zpravidla postačí cca 3 stříknutí, aby kočky odpudil od postříkaného místa.

Zabraňte poškození rostlin nebo znečištění od koček!

Odpuzovač koček je sprej na odpuzování koček (biocidní repelent).

Jeho vůně je pro kočky nepříjemná a kočku tato jemná vůně velmi odpuzuje. Přípravek je určen výhradně pro použití ve volném prostoru. Přípravek je založen na přírodní bázi.

Jak jej použit:

Přípravek (k okamžitému použití) nastříkejte všude tam, kam nechcete, aby Vaše kočka chodila. Sprej aplikujte například na domovní zdi, dveře, ploty, stromy, keře, rostliny, skalky nebo záhony. Obsažené látky účinkují velmi rychle a dlouhodobě.

Odpuzovač koček  působí tak intenzivně, že zpravidla postačí cca 3 stříknutí, aby kočky odpudil od postříkaného místa.

Aplikace na kryté prostory:

Obecně odpuzující účinek je v krytých prostorách mnohem delší. Vlastní plochu je potřeba před aplikací dobře očistit/omýt. Přípravek se aplikuje nejprve každé 2-3 dny (2-3x), aby vůně přípravku byla intenzivnější. Poté odpuzující účinek přetrvává 2-3 týdny.

Aplikace v exteriérech:

Obecně doba odpuzujícího účinku záleží na počasí. Vlastní plochu je potřeba před aplikací dobře očistit/omýt. Přípravek se aplikuje nejprve každé 2-3 dny (2-3x), aby vůně přípravku byla intenzivnější. Poté odpuzující účinek přetrvává 1-2 týdny

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače KOČEK
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg