ULTRA DUET - Odpuzovač všech škůdců - ZDARMA adaptér a 5,5 m napájecí kabel

Díky ULTRA DUET LS-928 už nemusíte kupovat několik různých přístrojů například na kuny a další přístroj na kočky, ptáky, netopýry, srnky, hlodavce, lišky, zajíce nebo psy.

1 280 Kč 1 057,85 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: LS-928
ULTRA DUET - Odpuzovač všech škůdců - ZDARMA adaptér a 5,5 m napájecí kabel
vyr 734 vyrp12 8211 vyrp12 734LEAVEN 3
Tip
ZDARMAZDARMA

Detailní popis produktu

ODPUZOVAČ ULTRA-DUET LS-928 - zdarma k přístroji získáte napájecí adaptér 220V/9V plus 5,5 metrů prodlužovací kabel k adaptéru.

Nově vyvinutá technologie DUETSONIC umožňuje ultrazvukovému odpuzovači Ultra-Duet trvale vysílat ultrazvukové vlny ze dvou různých ultrazvukových systémů současně, aby odradila a udržovala škůdce a nežádoucí zvířata mimo váš domov, zahradu, trávník, dvůr a ostatní prostranství.

Přístroj odpuzuje následující škůdce: kuny, myši, krysy, potkany, psy, kočky, veverky, polní hlodavce, netopýry, lišky, jeleny, srnky, ptáky atd. Odpuzovač Ultra-Duet vysílá automaticky měnící-se frekvenci od 20 kHz do 65 kHz, která je pro škůdce natolik nesnesitelná, až opustí chráněnou oblast. Ultrazvuk vydávaný odpuzovačem Ultra-Duet není pro zvířata fyzicky škodlivý. Odpuzovač vydává jedinečně silný ultrazvuk díky dvěma zvukovým zdrojům, které se vzájemně překrývají. Není nutné žádné seřizování, stačí nastavit odpuzovač směrem, který chcete ochránit před škůdci.

Odpuzovač Ultra-Duet dokáže ochránit plochu cca 230 m2 ve venkovním prostoru. Ultrazvuk je vysílán na vzdálenost až 17m v úhlu 90°. Odpuzovač lze provozovat nonstop díky síťovému napájení. Součástí balení odpuzovače Ultra-Duet je hlavní jednotka, adaptér, 5,5m dlouhý prodlužovací kabel a speciálně navržený montážní kryt, díky kterému lze přístroj využívat i ve venkovním prostředí. Odpuzovač Ultra-Duet LS-928 je díky své konstrukci vhodný pro venkovní i vnitřní instalaci. Při vnitřním použití bude efektivní dosah až 545m2.

Odpuzovač Ultra-Duet můžete připevnit na zeď budovy, na římsu nebo jej připevnit ke sloupu. Po zapojení se rozsvítí červená LED dioda, která indikuje správnou funkci zařízení. Přestože je odpuzovač odolný vůči povětrnostním vlivům, doporučuje se přistroj odejmout, pokud se očekává bouřka nebo silný déšť. Odpuzovač má nízkou spotřebu energie 1,5W. Doporučuje se mít odpuzovač nepřetržitě zapojený pro trvalou ochranu. Pokud se v chráněné oblasti pohybují děti nebo vlastní psi a kočky, doporučuje se odpuzovač vypnout.

INSTALACE PŘÍSTROJE:

  1. Upevněte kryt odpuzovače a odpuzovač ve vzdálenosti 1 až 2 metry od země k sloupu nebo na zeď. Při použití prodlužovacího kabelu nejdéle 690 cm od zásuvky. Do 150 cm od zásuvky není prodlužovací kabel potřebný.
  2. Připojte prodlužovací kabel a adaptér do odpuzovače.
  3. Po připojení se rozsvítí červená LED dioda, která indikuje správnou funkci odpuzovače Ultra-Duet
  4. Odpuzovač Ultra-Duet lze instalovat uvnitř pro intenzivní ochranu oblasti.

DŮLEŽITÉ:

- Neponořujte odpuzovač Ultra-Duet do vody nebo jiné kapaliny.

- Odejměte odpuzovač, pokud se očekává bouřka nebo silný déšť.

- Vypněte odpuzovač odpojením adaptéru, pokud si děti nebo domácí zvířata hrají v chráněné oblast, nebo pokud chcete předejít rušení způsobenému jedinečně silným vysíláním ultrazvuku.

  • Neupravujte ani nemanipulujte s vnitřními komponenty odpuzovače.

Generovaný signál má velmi silný odpuzující účinek na různé druhy škůdců, nicméně ne vždy je možné dosáhnout optimálních výsledků při odpuzování. Některé důvody uvádíme zde:

  • Škůdci mají v prostoru s odpuzovačem, nebo v jeho okolí ukrytá mláďata, a tyto nejsou ochotná opustit.
  • V době velkého nedostatku potravy, kdy jsou škůdci schopní dohledat potravu i v prostoru chráněném odpuzovačem. Je potřeba si uvědomit, že škůdce si pravděpodobně vybere raději stresující zážitek ze signálu odpuzovače, než „smrt v důsledku hladu“. Proto v okolí odpuzovače neuskladňujte potravu.
  • Škůdce může trpět vrozenou, nebo získanou vadou sluchu. V tomto případě může být vůči signálu odpuzovače imunní.
  • Dodavatel neodpovídá za případné škody na majetku a zdraví způsobené škůdci v průběhu použití odpuzovače!

Ultrazvuk neprochází zdí a od pevných překážek se ultrazvuk odráží. Přístroj není pro lidský organismus nijak škodlivý. Přístroj je ve shodě s Českými i Evropskými normami. Výše popsaný předmět prohlášení je ve shodě se směrnicí Evropského parlamentu a Rady 2011/65/EU ze dne 8. června 2011 o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních a splňuje nepřísnější podmínky a vlastní certifikáty dané jak legislativou CZ, EU, tak i USA. Certifikáty CE, ROHS, ISO.

Reklamace přístroje vyřídíte na adrese: REPULSE s.r.o. Veverkova 1343/1, Hradec Králové 50002 Email: obchod@repulse.cz, tel: 724 443 701 Záruční doba 24 měsíců od data převzetí přístroje.

SPECIFIKACE:

Rozměr : 140 x 122 x 110 mm

Hmotnost : 275 g (bez adaptéru & prodlužovacího kabelu)

Zdroj napájení : 100 – 240 VAC, 60/50 cyklů, Výstup: 9VDC

Spotřeba energie : 1,5 watt

Frekvenční rozsah : 20,000 Hz – 65,000 Hz (Proměnná frekvence)

Akustický tlak : 130 dB

Efektivní dosah přístroje :

230 m2 bez překážek (pro venkovní použití)

545 m2 bez překážek (pro vnitřní použití)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače KOČEK
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.072 kg